Trubka s růži
054

Svatopluk Pitra (1923 - 1993)

Trubka s růži, nedatováno

olej na kartonu | 45 x 29 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč