Muž s rybou
065

Jaroslav Róna (1957)

Muž s rybou, 2004

keramika | v. 43 cm | sign. Róna 04

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč