Koupání
075

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Koupání, 60. léta

olej na lepence | 36,3 x 20 cm | sign. T. O. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč