Hlava dívky
081

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Hlava dívky, nedatováno

olej na sololitu | 28,5 x 24,5 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč