Kojení
082

Jaroslav Vacek (1923 - 2012)

Kojení, 1985

bronz | v. 16 cm | sign. VJ

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 700 Kč