Město
083

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Město, 1965

olej na sololitu, oboustranný obraz | 37 x 58,5 cm | sign. T. O. 65 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč