Strukturální kresba
094

Zdeněk Beran (1937 - 2014)

Strukturální kresba, 1959

kombinovaná technika na papíře, mírně poškozeno | 29 x 20,7 cm | sign. vzadu Z. Beran 1959

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč