Pařížská hlava
097

Věra Janoušková (1922 - 2010)

Pařížská hlava, 1993

fix a koláž na papíře | 63 x 47,7 cm | sign. vzadu Věra Janoušková 1993 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč