Duhové nebe
101

Aleš Lamr (1943)

Duhové nebe, 1994

akvarel a tuš na papíře | 58,5 x 41 cm | sign. A. Lamr 94

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč