Důrazný rozhovor
102

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Důrazný rozhovor, nedatováno

tužka na papíře | 21 x 29 cm | sign. Načeradský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč