103

Rudolf Němec (1936 - 2015)

Bez názvu, 1985

kombinovaná technika na papíře | 61,7 x 42,6 cm | sign. Rudolf Němec 85 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč