Tanečnice
114

Svatopluk Pitra (1923 - 1993)

Tanečnice, 70. - 80. léta

akvarel, tuš a koláž na papíře | 57 x 36,3 cm | sign. ArtTip

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč