Černá krajina
124

Eva Sendlerová (1939)

Černá krajina, 1981

tuš na papíře | 41 x 59 cm | sign. Sendlerová 81

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč