Všechno lítá, co má peří
133

Oldřich Tichý (1959)

Všechno lítá, co má peří, 2013

olej na papíře | 33 x 40 cm | sign. O. Tichý 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč