Malá strana
148

Karel Chaba (1925-2009)

Malá strana, 1987

akvarel, suchá jehla | 31,8 x 24,3 cm | sign. Karel Chaba 87 | 11/17

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč