Malá strana, náměstí
153

Karel Chaba (1925-2009)

Malá strana, náměstí, 2002

akvarel, suchá jehla | 37 x 32,5 cm | sign. Karel Chaba 02 | 12/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč