Na mém okně
154

Karel Chaba (1925-2009)

Na mém okně, 1994

akvarel, suchá jehla | 19,5 x 24 cm | sign. Karel Chaba 1994 | 12/20

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč