Praha
157

Karel Chaba (1925-2009)

Praha, 1989

akvarel, suchá jehla | 21 x 27,7 cm | sign. Karel Chaba 89 | 32/45

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč