Kašna
166

Karel Chaba (1925-2009)

Kašna, 2000

akvarel, linoryt | 29,5 x 21,5 cm | sign. Karel Chaba 2000 | 7/28

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč