Žlutá sopka
175

Karel Chaba (1925-2009)

Žlutá sopka, nedatováno

pastel na kartonu | 55,5 x 41,5 cm | sign. Karel Chaba

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč