Ležící akt
177

Karel Chaba (1925-2009)

Ležící akt, 1958

akvarel na papíře | 42 x 61 cm | sign. Chaba 58

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč