Kašna
179

Karel Chaba (1925-2009)

Kašna, 90. léta

olej na plátně a sololitu | 20 x 14,5 cm | sign. vzadu Chaba | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč