Bílé zdi
180

Karel Chaba (1925-2009)

Bílé zdi, 1983

olej na plátně a sololitu | 26 x 18 cm | sign. Chaba 83 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč