JS - H - R - II.
189

Jiří Balcar (1929-1968)

JS - H - R - II., 1966

litografie | 34 x 22 cm | sign. Jiří Balcar 66 | aut. tisk | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč