Strom
192

Marie Blabolilová (1948)

Strom, 1977

lept | 39,5 x 32 cm | sign. M. Blabolilová 1977 | 8/40

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč