Kuchyň
193

Josef Bolf (1971)

Kuchyň, 2008

serigrafie, poškozeno | 30,5 x 46,5 cm | sign. Josef Bolf 2008 | 23/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč