Starý strom
195

Ladislav Čepelák (1924 - 2000)

Starý strom, nedatováno

lept | 19,5 x 23 cm | sign. Čepelák | 2/00

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč