Hra přírody
196

Miloslav Chlupáč (1920 - 2008)

Hra přírody, nedatováno

litografie, kolorováno | 39,9 x 29,2 cm | sign. Chlupáč M.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč