Záliv
203

Irena Dědičová (1932 - 1989)

Záliv, nedatováno

serigrafie | 61 x 42 cm | sign. Dědičová | 10/19

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč