Rodina
207

Roman Franta (1962)

Rodina, 2002

litografie, akryl na papíře | 22,8 x 35,7 cm | sign. R. Franta 02 | 2/28

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč