V podzimní mlze
216

Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)

V podzimní mlze, nedatováno

litografie | 26 x 18 cm | sign. L. Jiřincová

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč