Domov důchodců
223

Josef Jíra (1929 - 2005)

Domov důchodců, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 20 x 27 cm | sign. J. Jíra

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč