Revoluce bdí nad Playa Chiron
230

Josef Liesler (1912 - 2005)

Revoluce bdí nad Playa Chiron, 1980

litografie | 49 x 38 cm | sign. Liesler 80 | 59/65

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč