232

Karel Malich (1924 - 2019)

Bez názvu, 1966 - 1977

serigrafie | 51 x 67 cm | sign. K. Malich 1966/77 | 29/60 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč