Tajemství
233

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Tajemství, 1990

suchá jehla | 47,5 x 34,5 cm | sign. Vl. Komárek 90 | 9/50 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč