Vue de la ville
240

Ewa Nemoudry (1960)

Vue de la ville, nedatováno

litografie | 54,4 x 75,6 cm | sign. Ewa Nemoudry | 13/25

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč