Germany Hope
249

A. R. Penck (1938 - 2017)

Germany Hope, 1990

serigrafie | 86 x 122 cm | sign. A. R. Penck | 10/11 | rámováno

PROVENIENCE
Sotheby’s Amsterdam, Holandsko

VYDAVATEL
Phoenix Press, Berlín, Německo, 1990

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč