Táborák
251

Michael Rittstein (1949)

Táborák, 2000

litografie | 20,5 x 29,3 cm | sign. M. Rittstein 2000 | 79/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč