Velebná příroda
252

Jiří Šalamoun (1935)

Velebná příroda, 2007 - 2008

litografie | 48,5 x 65,3 cm | sign. Jiří Šalamoun 2008 | 47/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč