Přibližování
254

Jaroslava Severová (1942)

Přibližování, 1988

lept | 53 x 59 cm | sign. Severová 88 | 3/10

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč