Divadelní kobyla
260

Jiří Slíva (1947)

Divadelní kobyla, nedatováno

litografie | 37,6 x 27,8 cm | sign. Jiří Slíva | 59/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč