Nevěsta
264

Adam Štech (1980)

Nevěsta, 2018

litografie | 80 x 55 cm | sign. Štech | A. T.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč