Kameny
265

Ctirad Stehlík (1938 - 2003)

Kameny, nedatováno

litografie | 40,5 x 49 cm | sign. Ctirad Stehlík | A. T.

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč