Pole se stromy
267

Ctirad Stehlík (1938 - 2003)

Pole se stromy, 1986

litografie | 48,5 x 37,5 cm | sign. Ctirad Stehlík 86 | A. T.

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč