Štědrý den
268

Jaroslav Sůra (1929 - 2011)

Štědrý den, 1976

linoryt | 19 x 12 cm | sign. Jaroslav Sůra 1976 | 1 | rámováno

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč