Struktury
271

Karel Vysušil (1926 - 2014)

Struktury, 1965

litografie | 46 x 27 cm | sign. K. Vysušil 65

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč