<x
Eva
272

Olbram Zoubek (1926 - 2017)

Eva, 2005

zlacený reliéfní tisk | 15,5 x 15 cm | sign. Olbram Zoubek

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč