Koketérie
270

Václav Pokorný (1914 – 2005)

Koketérie, 1980

olej na plátně | 60 × 45 cm | sign. V. Pokorný 80 | rámováno

Václav Pokorný, Obrazy, nestránkováno,
Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1994;
Revue Art 2/2016, str. 58, Prague Auctions, Praha, 2016

Václav Pokorný, Obrazy, Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1994; Václav Pokorný, Městská galerie My, Jablonec nad Nisou, 2004; Václav Pokorný, Obrazy, Galerie Detesk, Železný Brod, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 12. června 2016

úterý 7. června - sobota 11. června 2016