Zřícení hradu Sudova
014

František Tavík Šimon (1877 - 1942)

Zřícení hradu Sudova, nedatováno

lept | 13,5 x 19,5 cm | sign. T. F. Šimon

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 5. října 2014 od 13.30 hodin

úterý 30. září - sobota 4. října 2014