Kubistická dívka
003

Václav Špála (1885 - 1946)

Kubistická dívka, kolem roku 1913

tuš na papíře | 11,5 x 18,5 cm | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti Václava Špály.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT